گفتگوی آنلاین سروش گفتگوی آنلاین بیسفون گفتگوی آنلاین آی گپ گفتگوی آنلاین تلگرام

اطلس اكريليك كد٨٠٠ دبه

شرح محصول این محصول بر پایه رزین آکریلیک محلول در آب می باشد
وضعیت: 147 موجود در انبار
تولید کننده: اطلس
ریال1020000
موارد کاربرد 
 

برای سطوح داخلی ساختمان نظیر سطوح گچی بتونی ، چوبی و فلزی با زیرسازی مناسب به عنوان لایه نهایی مورد استفاده قرار میگیرد.

 
 
 
آماده سازی سطح
 

سطوح مورد نظر جهت رنگ آمیزی را از هرگونه آلودگی تمیز نمایید ، در صورت نیاز با استفاده از بتونه رنگارنگ اطلس سطوح مورد نظر را بتونه کاری کرده بعد از سمباده کاری گرد و غبار به وجود آمده را به صورت کامل از سطوح پاک نمایید و از سیلر زیرسازی زیکا محصول شرکت رنگارنگ اطلس جهت اشباع (سیر) نمودن استفاده کنید و سپس سطوح مورد نظر را رنگ آمیزی نمایید . برای تغییر رنگ یا فام و رسیدن به رنگ دلخواه از خمیر رنگهای آکریلیک (مادررنگ) رنگارنگ اطلس استفاده کنید.

 
  
روش اعمال
 

پس از باز کردن درب ظرف حاوی کد ۸۰۰ ، آن را کاملا هم زده و به مقدار موردنیاز آب اضافه کرده و دوباره هم بزنید ، سپس محصول را با قلم مو ، غلطک یا اسپری اجرا نمائید .

 
 
شرایط محیطی جهت اجرای رنگ
 

این محصول را می توان در دمای +۵ الی+۳۰ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا نمود.

 
 
شرایط نگهداری
 

به مدت یکسال در محیط بسته در دمای ( +۵ الی+۴۵ ) نگهداری شود . بهترین زمان مصرف تا یکسال پس از تاریخ تولید در ظروف دربسته می باشد .

 
 
نکات ایمنی
 

این محصول برپایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد ولی توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست به پزشک مراجعه نمایید.

 
 
ویژگی های محصول
 

پایـه آب بـدون بو شستشوی مناسب چسبندگی بسیار مناسب به سطــوح سرعت خشکــایی بالا اجرای آسان و سریــع عاری از سرب و خشک کننده های مضر بهترین جایگزین برای رنگ های پلاستیک