درباره ما

about_img

درباره ما

فروشگاه خوشدست یزدی با بیش از 60 سال تجربه در سال 1338 توسط حاج اصغر زارع و پدرشان در زمینه رنگ تاسیس و گسترش یافت.

این فروشگاه از همان ابتدا نمایندگی کارخانه‌های رنگ‌های معتبر ایران (سحر، هاویلوکس، روناس، رونق کیش، رپین، ساندورا، اطلس، آینه) را دریافت کرد و هم اکنون در زمینه رنگ‌های هنری، ساختمانی به صورت کلی و جزئی فعال می باشد.

این فروشگاه در سال 1385 با خرید و وارد کردن دستگاه کامپیوتری ترکیب رنگ (با بیش از 20000 تنوع رنگی) خود را با تکنولوژی روز دنیا همگام کرد. همچنین در همان سال با واردات ابزار و غلطکهای پتینه و هنری به عرصه پتینه وارد شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از هزاران مدل شابلن، ابزار و غلطک طرح دار و رنگ‌های هنری و دکوراتیو کامل ترین مجموعه پتینه را در ایران در اختیار دارد.

از دیگر فعالیتهای این فروشگاه می‌توان به ارائه و فروش انواع کاغذ دیواری اشاره کرد که در این زمینه یکی از کاملترین مجموعه‌های کاغذ دیواری از برندهای معتبر را ارائه می‌دهد.

همچنین فروشگاه خوشدست همگام با گسترش سایتهای اینترنتی و خرید آنلاین در سال 1391 اقدام به تاسیس سایت اینترنتی خود نمود تا در جهت رفاه مشتریان همه محصولات خود را به صورت اینترنتی و با قیمت‌های رقابتی در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهد. طی این سالها با توجه به استقبال مشتریان عزیز از سایت فروشگاه و خرید آنلاین محصولات، سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز استفاده کرده تا خریدی امن و آسان فراهم شود. همچنین سایت خوشدست دارای گواهینامه‌ها و مجوزهای فعالیت از مراجع قانونی نظیر نماد اعتماد الکترونیکی نیز می‌باشد. تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نموده و به صورت رایگان سفارش‌هایتان را در محل خود تحویل بگیرید.

چرا رنگ خوشدست

دلیل3

توضیحات در این قسمت قرار می گیرد

دلیل1

توضیحات در این قسمت قرار می گیرد

دلیل2

توضیحات در این قسمت قرار می گیرد