درباره ما

about_img

درباره ما

فروشگاه خوشدست یزدی با بیش از 60 سال تجربه در سال 1338 توسط حاج اصغر زارع و پدرشان در زمینه رنگ تاسیس و گسترش یافت.

این فروشگاه از همان ابتدا نمایندگی کارخانه‌های رنگ‌های معتبر ایران (سحر، هاویلوکس، روناس، رونق کیش، رپین، ساندورا، اطلس، آینه) را دریافت کرد و هم اکنون در زمینه رنگ‌های هنری، ساختمانی به صورت کلی و جزئی فعال می باشد.

این فروشگاه در سال 1385 با خرید و وارد کردن دستگاه کامپیوتری ترکیب رنگ (با بیش از 20000 تنوع رنگی) خود را با تکنولوژی روز دنیا همگام کرد. همچنین در همان سال با واردات ابزار و غلطکهای پتینه و هنری به عرصه پتینه وارد شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از هزاران مدل شابلن، ابزار و غلطک طرح دار و رنگ‌های هنری و دکوراتیو کامل ترین مجموعه پتینه را در ایران در اختیار دارد.

از دیگر فعالیتهای این فروشگاه می‌توان به ارائه و فروش انواع کاغذ دیواری اشاره کرد که در این زمینه یکی از کاملترین مجموعه‌های کاغذ دیواری از برندهای معتبر را ارائه می‌دهد.

همچنین فروشگاه خوشدست همگام با گسترش سایتهای اینترنتی و خرید آنلاین در سال 1391 اقدام به تاسیس سایت اینترنتی خود نمود تا در جهت رفاه مشتریان همه محصولات خود را به صورت اینترنتی و با قیمت‌های رقابتی در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهد. طی این سالها با توجه به استقبال مشتریان عزیز از سایت فروشگاه و خرید آنلاین محصولات، سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز استفاده کرده تا خریدی امن و آسان فراهم شود. همچنین سایت خوشدست دارای گواهینامه‌ها و مجوزهای فعالیت از مراجع قانونی نظیر نماد اعتماد الکترونیکی نیز می‌باشد. تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نموده و به صورت رایگان سفارش‌هایتان را در محل خود تحویل بگیرید.

چرا رنگ خوشدست

سابقه و تجربه درخشان

با بیش از 60 سال فعالبت

قیمت رقابتی

قیمت‌ها را مقایسه کنید

تنوع بالای محصولات

با بیش از 3000 تنوع کالایی